פרופיל

אלול תקשורת חזותית - 30 שנים של רעננות וחדשנות מתמשכת. חברת אלול הינה סטודיו בוטיק - בית יוצר לבנייה, מיצוב וטיפוח של מותגים אפקטיביים עבור מוצרים  וחברות מקומיות ובינלאומיות.

אצלנו תוכלו ליהנות מפתרונות מיתוג מקיפים: משלב בניית אסטרטגיית המותג והקונספט העיצובי, דרך חדשנות קריאטיבית ויישומה בכל מרכיבי חוויית המותג, ועד להטמעת המיתוג והשפה העיצובית בכל אמצעי התקשורת השיווקית.

אנו קשובים לצורכי לקוחותינו, קטנים כגדולים, המקומיים והבינלאומיים. לומדים וחוקרים את התחום המבוקש, ומלווים אותך להשגת פתרונות מוכחים.

בניית מותגים, עיצוב גרפי, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב אריזות, עיצוב מצגות, קופירייטינג במגוון שפות (כולל שמות מותגים וסלוגנים), פרסום כולל ומקוון, צילום סטילס ווידאו ועיצוב מרחבי כולל עיצוב ביתנים בתערוכות.

לקוחותינו פרוסים על  פני קשת רחבה  של תחומי פעילות: הייטק, תשתיות, מזון, פרמצבטיקה ורפואה, פיננסים וביטוח, מוצרי צריכה, קוסמטיקה, משפטים ואמנות.

אלול תקשורת חזותית - כוחו של מיתוג.

מיתוג כיום הוא שם המשחק. תנאי בסיסי לקיומו של מוצר בשוק ומקור הכוח שלו. אלול יושבת בדיוק בנקודה שבה הופך מוצר למותג. היום כבר לא קונים סתם עוגייה או מכשיר טלפון, אלא עולם שלם של ערכים, סיפורים וחוויות
שעומדים מאחורי המוצר. את הערכים האלה בונים בעזרת מיתוג.
אנחנו חיים כיום בעולם של מותגים - אם אתה לא מותג אתה לא קיים. זהו תהליך טבעי שעובר על כל העולם המפותח. בחברה שבה אנו חיים, המונעת ע"י אינטרסים כלכליים, נוצרה המשוואה - מוצר ממותג הוא מוצר מנצח. אנחנו בסטודיו אלול נסייע לך להגיע לשם.